Stanbud Radom

STANBUD RADOM FHU
PROFILE RUROWE
STUDZIENKI KANALIZACYJNE
Studzienki PP i PVC
PARTNERZY
rury drenażowe
kompletne systemy instalacyjne
systemy rynnowe
wyroby z tworzyw sztucznych
węże ogrodowe
profile budowlane

STANBUD FHU RADOM - WITAMY NA NASZEJ STRONIE

rury kanalizacyjne profil piłaPowszechnie przyjmuje się, że współczesne wyroby z tworzyw sztucznych, stosowane w różnych rozwiązaniach sieci zewnętrznych i wewnętrznych, wynosi co najmniej 100 lat.

Stosowane w tworzywach sztucznych dodatki gwarantują żywotność i odpowiednią wytrzymałość na długotrwałe działanie medium nawet o wysokiej temperaturze. 

Przeprowadzone szerokie programy badawcze wykazują wysoką niezawodność termoplastów w przedmiotowych aplikacjach.W oparciu o wyniki tych badań właściwe organy krajowe i europejskie zakwalifikowały tworzywa sztuczne jako bezpieczne w zastosowaniach, bez kompromisów w kwestiach wpływu na ludzkie zdrowie. W wielu studiach naukowych i intensywnych badaniach dopuszczających, wykonywanych od dziesiątków lat, zostało dawno udowodnione, że rury np. z PVC-U, nie wpływają na jakość wody pitnej i spełniają z dużym marginesem bezpieczeństwa określone przepisami prawa, różne surowe wymogi dotyczące ludzkiego zdrowia.

Dotyczy to wszystkich rodzajów wody pitnej, nieżalenie od wartości pH wody i innych aspektów jej jakości. Rury kanalizacyjne z tworzyw sztucznych odgrywają coraz większe znaczenie w budowie sieci zewnętrznych i wewnętrznych, tworząc doskonałe wręcz systemy, o wysokich walorach użytkowych.

Stanbud Radom FHU Rzetelna Firma
BIURO OBSŁUGI KLIENTA
tel./fax 048/385 85 03
kom. 0 604 162 252 - Rafał Stańczyk
kom. 0 792 032 252 - Anna Stańczyk
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
PARTNERZY
mea
ProfilStanbud
Dyka Stanbud
PipeLife Polska
Radiatym
Fusion
Trans Quadro

Układanie kostki brukowej Szydłowiec