Stanbud Radom

STANBUD RADOM FHU

STANBUD FHU RADOM - WITAMY NA NASZEJ STRONIE

  • Budowa systemu
  • Montaż systemu - podstawowe informacje
  • Montaż systemu - montaż podgrzewacza
  • Montaż systemu - montaż wpustu dachowego
  • Katalog elementów
  • Lista referencyjna
  • Wsparcie techniczne 

Firma DYKA proponuje nowoczesne rozwiązanie systemu podciśnieniowego odwodnienia dachów płaskich VACURAIN z PVC-U. System ten łączy zalety rozwiązania o niskich nakładach finansowych, pewności działania, bardzo istotnej niezawodności, a jednocześnie jest prosty i szybki w montażu.

Idea rozwiązania systemu VACURAIN opiera się na zasadzie jak najszybszego odprowadzenie wody deszczowej z dachu budynku, stąd instalacja projektowana jest najczęściej w linii prostej. Opracowany lekki i prosty system uchwytów DYKA ułatwia montaż i nie powoduje nadmiernego obciążenia dachu. Opatentowane rozwiązanie z zastosowaniem przewodów elastycznych przy wpustach dachowych, skutecznie ogranicza przenoszenie naprężeń występujących w czasie pracy instalacji na konstrukcje dachu.

System DYKA VACURAIN zbudowany jest z rur i kształtek produkowanych z wysokiej jakości mieszanek modyfikowanego (o zwiększonej odporności na uderzenia) PVC-U oraz przewodów elastycznych. Elementy instalacji produkowane są w zakresie średnic od 40 do 200 mm.

Z uwagi na niepotrzebne obciążanie konstrukcji dachowej nie są stosowane większe średnice rur. Należy pamiętać, że podczas pracy systemu podciśnieniowego występuje praktycznie całkowite wypełnienie rur wodą deszczową, co stanowi znaczne obciążenie konstrukcji dachowej.

System DYKA VACURAIN jest w chwili obecnej bez wątpienia najbardziej wydajnym systemem na rynku. Vacurain to łatwy montaż, szybka instalacja i oszczędność kosztów oraz pewność i niezawodność działania. System ten posiada szereg istotnych zalet sprawiających, że ma on przewagę nad innymi podobnymi instalacjami: niski współczynnik rozszerzalności termicznej, prostą technikę łączenia i mocowania oraz niewielki koszt materiału.

Za wyborem systemu VACURAIN przemawiają więc aspekty ekonomiczne i estetyczne (rury produkowane są w ładnym, ciemnozielonym kolorze).

Oferowane przez DYKA rozwiązanie w pełni odpowiada oczekiwaniom dzisiejszego klienta i zostało już z powodzeniem sprawdzone w krajach europejskich na ponad 1 000 obiektach.

Stanbud Radom FHU Rzetelna Firma
BIURO OBSŁUGI KLIENTA
tel./fax 048/385 85 03
kom. 0 604 162 252 - Rafał Stańczyk
kom. 0 792 032 252 - Anna Stańczyk
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
PARTNERZY
mea
ProfilStanbud
Dyka Stanbud
PipeLife Polska
Radiatym
Fusion
Trans Quadro

Inteligentny dom Warszawa