Stanbud Radom

STANBUD RADOM FHU

STANBUD FHU RADOM - WITAMY NA NASZEJ STRONIE

System MEA®DRAIN Supreme - tradycyjne kanały z rusztami

mea drain

System MEA®DRAIN Supreme EN - na obszary o największym obciążeniu Klasa obciążenia A15-F900. Korpus korytka wykonany z polimerobetonu z krawędzią żeliwną


systemy odwodnień

System MEA®DRAIN Supreme V/E - idealnie funkcjonalny i estetyczny Klasa obciążenia A15-C250 Korpus korytka wykonany z polimerobetonu z krawędzią ze stali ocynkowanej (V) lub nierdzewnej (E)

System MEA®DRAIN Traffic - kanały drogowe i autostradowe

systemy odwodnieńSystem MEA®DRAIN Traffic - dla dróg publicznych Klasa obciążenia A15-F900 Monolityczny system wykonany w całości z polimerobetonu.

MEA®KERB - kombinacja krawężnika i elementu odwadniającego w jednym.

MEA®DRAIN D 1000/2000 - do odwadniania wzdłużnego i poprzecznego dróg szybkiego ruchu i autostrad lub placów przeładunkowych.

System MEA®DRAIN Solution - wszędzie tam, gdzie wymagane jest zastosowanie korytek o niskiej wysokości budowlanej Klasa obciążenia A15-C250

MEA®DRAIN Solution VF/EF - korytko o wysokości 6 i 8 cm z krawędzią ze stali ocynkowanej lub nierdzewnej. MEA®DRAIN Solution ENF - korytko o wysokości 8 i 10 cm z krawędzią żeliwną.

MEA®DRAIN Solution PG - korytko o wysokości jedynie 5 cm, monolityczna konstrukcja stanowi jednocześnie korpus i ruszt.

System MEA®RIN Plus/Expert - na obszary o dużym natężeniu ruchu. Korpus korytka wykonany z kompozytu poliestrowo-szklanego (PS).

MEA®RIN Plus - klasa obciążenia A15-D400 MEA®RIN Expert - klasa obciążenia A15-E600

Stanbud Radom FHU Rzetelna Firma
BIURO OBSŁUGI KLIENTA
tel./fax 048/385 85 03
kom. 0 604 162 252 - Rafał Stańczyk
kom. 0 792 032 252 - Anna Stańczyk
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
PARTNERZY
mea
ProfilStanbud
Dyka Stanbud
PipeLife Polska
Radiatym
Fusion
Trans Quadro

Inteligentny dom Warszawa