Stanbud Radom

STANBUD RADOM FHU

STANBUD FHU RADOM - WITAMY NA NASZEJ STRONIE

SYSTEMY RYNNOWE

Obliczanie efektywnej powierzchni dachów spadzistych wykonuje się zgodnie z wzorem:

system rynnowy

P- efektywna powierzchnia dachu

A - długość podstawy

H - wysokość połaci dachowej

D - długość dachu

system rynnowy

Charakterystyka systemów rynnowych PROFIL Rynny z PVC firmy PROFIL wspaniale spisują się na dachach np. domów jedno i wielorodzinnych, bloków mieszkalnych, magazynów, hal przemysłowych, obiektów handlowych, budynków użyteczności publicznej itp. System rynnowy PROFiL wykonany jest z wysokiej jakości PVC. System ten występuje w dwóch przekrojach: PROFiL 130 z rurą spustową Ř 100 i PROFiL 90 z rurą spustową Ř 75.

Rynny te wyróżniają się bardzo dobrą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, takie jak rozciąganie i zginanie. Są też całkowicie odporne na czynniki atmosferyczne w postaci kwasów, zasad, soli i innych substancji, które mogą znajdować się w wodzie deszczowej. W procesie eksploatacji nie wymagają one żadnej konserwacji. Główną zaletą systemu rynnowego PROFiL jest łatwość i szybkość montażu na uszczelki gumowe, które zapewniają dobre dociśnięcie kształtek do profilu rynnowego i szczelność systemu.

Montaż systemu nie wymaga żadnych dodatkowych specjalistycznych materiałów lub narzędzi. System rynnowy PROFiL jest odporny na wszelkie uwarunkowania klimatyczne (mrozy, upały od -50 do +50°C). Połączenie na uszczelki powoduje, że system rynnowy PROFiL doskonale sprawdza się przy dużych wahaniach temperatur, w wyniku których występuje naturalna rozszerzalność lub skurcz termiczny materiałów. Specjalny kształt rynny zapobiega przelewaniu się wody przy intensywnych opadach i gwarantuje wytrzymałość i trwałość systemu.

Głębokość rynny w stosunku do jego przekroju znacznie wyróżnia system rynnowy PROFiL w stosunku do innych systemów wykonanych z PVC lub metali i gwarantuje najwyższą efektywność odprowadzania wody. Na budynkach z dachem spadzistym, konieczne jest stosowanie drabinek przeciwśnieżnych. W rejonach o dużych opadach śniegu, zalecamy mocowanie rynny za pomocą uchwytów metalowych. Elementy systemu są pakowane w specjalne rękawy foliowe (rynny, rury), a kształtki - w specjalne kartony zapobiegające zarysowaniu się tych elementów. '

System rynnowy PROFiL produkowany jest z troską o ochronę środowiska naturalnego i nie zawiera szkodliwych związków kadmu i ołowiu. Jakość systemu PROFiL jest zgodna z polską normą PN-EN 607.

Bardzo przystępna cena oraz estetyczny wygląd powodują, że system rynnowy PROFiL jest jednym z najchętniej kupowanych systemów rynnowych w kraju i zagranicą.

system rynnowy profil pila

Dlaczego warto stosować systemy rynnowe PROFIL?

• nowoczesna technologia wytwarzania

• ekologiczne • barwione w masie

• bardzo dobra wytrzymałość mechaniczna i chemiczna w trudnych warunkach atmosferycznych • odporność na korozję - brak konieczności konserwacji

• wyjątkowa łatwość montażu

• lekkość całego systemu

• doskonała przepustowość i efektywność odprowadzania wody

• wprowadzona w wyniku szczegółowego badania rynku uniwersalna kolorystyka (brąz, biel, grafit, wiśniowy), pasuje do każdego odcienia elewacji 

• możliwość wykonania elementów nietypowych np. dowolnych kątów narożników

• nie zawiera szkodliwych związków kadmu i ołowiu

• zgodność z polską normą PN-EN 607

• atrakcyjna cena

Stanbud Radom FHU Rzetelna Firma
BIURO OBSŁUGI KLIENTA
tel./fax 048/385 85 03
kom. 0 604 162 252 - Rafał Stańczyk
kom. 0 792 032 252 - Anna Stańczyk
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
PARTNERZY
mea
ProfilStanbud
Dyka Stanbud
PipeLife Polska
Radiatym
Fusion
Trans Quadro

Inteligentny dom Warszawa